Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "VIII sesja Rady Miejskiej w Czarnem".
Przyjęcie protokołu z obrad VII sesji.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogusław Lonczak | za |
2 | Tadeusz Adam Żyła | za |
3 | Piotr Jan Balcerowicz | za |
4 | Janusz Stanik | za |
5 | Katarzyna Kryger | za |
6 | Tomasz Daniel Satyła | za |
7 | Krzysztof Rohde | za |
8 | Janusz Wojciech Winnicki | za |
9 | Rafał Wojciech Piekuś | za |
10 | Ireneusz Raplis | za |
11 | Zdzisław Orzłowski | za |
12 | Krzysztof Popowniak | za |
13 | Dorota Maria Gawrońska | za |
14 | Mariusz Kopczak | nieobecny |
15 | Bartosz Ryszard Badziński | nieobecny |
uchwała w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Wspierania Rodziny w Gminie Czarne na lata 2019 – 2021
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogusław Lonczak | za |
2 | Tadeusz Adam Żyła | za |
3 | Piotr Jan Balcerowicz | za |
4 | Janusz Stanik | za |
5 | Katarzyna Kryger | za |
6 | Tomasz Daniel Satyła | za |
7 | Krzysztof Rohde | za |
8 | Janusz Wojciech Winnicki | za |
9 | Rafał Wojciech Piekuś | za |
10 | Ireneusz Raplis | za |
11 | Zdzisław Orzłowski | za |
12 | Krzysztof Popowniak | za |
13 | Dorota Maria Gawrońska | za |
14 | Mariusz Kopczak | nieobecny |
15 | Bartosz Ryszard Badziński | nieobecny |
uchwała zmieniająca uchwałę w sprawie nawiązania współpracy z niemiecką gminą Langlingen
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogusław Lonczak | za |
2 | Tadeusz Adam Żyła | za |
3 | Piotr Jan Balcerowicz | za |
4 | Janusz Stanik | za |
5 | Katarzyna Kryger | za |
6 | Tomasz Daniel Satyła | za |
7 | Krzysztof Rohde | za |
8 | Janusz Wojciech Winnicki | za |
9 | Rafał Wojciech Piekuś | za |
10 | Ireneusz Raplis | za |
11 | Zdzisław Orzłowski | za |
12 | Krzysztof Popowniak | za |
13 | Dorota Maria Gawrońska | za |
14 | Mariusz Kopczak | nieobecny |
15 | Bartosz Ryszard Badziński | nieobecny |
uchwała w sprawie upoważnienia Burmistrza Czarnego do zawarcia porozumienia ze Skarbem Państwa – Państwowym Gospodarstwem Leśnym Lasy Państwowe, na realizację zadania pn.,,Przebudowa drogi gminnej Nr 232108G Sierpowo-Domyśl”
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
5 | 0 | 8 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogusław Lonczak | przeciw |
2 | Tadeusz Adam Żyła | przeciw |
3 | Piotr Jan Balcerowicz | za |
4 | Janusz Stanik | za |
5 | Katarzyna Kryger | przeciw |
6 | Tomasz Daniel Satyła | za |
7 | Krzysztof Rohde | przeciw |
8 | Janusz Wojciech Winnicki | za |
9 | Rafał Wojciech Piekuś | przeciw |
10 | Ireneusz Raplis | przeciw |
11 | Zdzisław Orzłowski | przeciw |
12 | Krzysztof Popowniak | za |
13 | Dorota Maria Gawrońska | przeciw |
14 | Mariusz Kopczak | nieobecny |
15 | Bartosz Ryszard Badziński | nieobecny |
uchwała w sprawie zmian w budżecie Gminy Czarne na 2019r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogusław Lonczak | za |
2 | Tadeusz Adam Żyła | za |
3 | Piotr Jan Balcerowicz | za |
4 | Janusz Stanik | za |
5 | Katarzyna Kryger | za |
6 | Tomasz Daniel Satyła | za |
7 | Krzysztof Rohde | za |
8 | Janusz Wojciech Winnicki | za |
9 | Rafał Wojciech Piekuś | za |
10 | Ireneusz Raplis | za |
11 | Zdzisław Orzłowski | za |
12 | Krzysztof Popowniak | za |
13 | Dorota Maria Gawrońska | za |
14 | Mariusz Kopczak | nieobecny |
15 | Bartosz Ryszard Badziński | nieobecny |
uchwała w sprawie wprowadzenia zmian do WPF Gminy Czarne na lata 2019-2028
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogusław Lonczak | za |
2 | Tadeusz Adam Żyła | za |
3 | Piotr Jan Balcerowicz | za |
4 | Janusz Stanik | za |
5 | Katarzyna Kryger | za |
6 | Tomasz Daniel Satyła | za |
7 | Krzysztof Rohde | za |
8 | Janusz Wojciech Winnicki | za |
9 | Rafał Wojciech Piekuś | za |
10 | Ireneusz Raplis | za |
11 | Zdzisław Orzłowski | za |
12 | Krzysztof Popowniak | za |
13 | Dorota Maria Gawrońska | za |
14 | Mariusz Kopczak | nieobecny |
15 | Bartosz Ryszard Badziński | nieobecny |
uchwała w sprawie wspólnego przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę energii elektrycznej i upoważnienia Burmistrza do podpisania porozumienia w tej sprawie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogusław Lonczak | za |
2 | Tadeusz Adam Żyła | za |
3 | Piotr Jan Balcerowicz | za |
4 | Janusz Stanik | za |
5 | Katarzyna Kryger | za |
6 | Tomasz Daniel Satyła | za |
7 | Krzysztof Rohde | za |
8 | Janusz Wojciech Winnicki | za |
9 | Rafał Wojciech Piekuś | za |
10 | Ireneusz Raplis | za |
11 | Zdzisław Orzłowski | za |
12 | Krzysztof Popowniak | za |
13 | Dorota Maria Gawrońska | za |
14 | Mariusz Kopczak | nieobecny |
15 | Bartosz Ryszard Badziński | nieobecny |
Kto jest za zmianą kolejności realizacji porządku obrad i przeniesienie punktu 13 jako punkt 9
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogusław Lonczak | za |
2 | Tadeusz Adam Żyła | za |
3 | Piotr Jan Balcerowicz | za |
4 | Janusz Stanik | za |
5 | Katarzyna Kryger | za |
6 | Tomasz Daniel Satyła | za |
7 | Krzysztof Rohde | za |
8 | Janusz Wojciech Winnicki | za |
9 | Rafał Wojciech Piekuś | za |
10 | Ireneusz Raplis | za |
11 | Krzysztof Popowniak | za |
12 | Zdzisław Orzłowski | nieoddany |
13 | Dorota Maria Gawrońska | nieoddany |
14 | Mariusz Kopczak | nieobecny |
15 | Bartosz Ryszard Badziński | nieobecny |